Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Ahoj ,

Jmenuji se Bára.Že prý vypadám jako hodné miminko? nevěřte všemu co vidíte :-)

Narodila jsem se 7.1.2009 v Hlučíně u Opavy.Měla jsem ještě 2 sestřičky a 1 brášku.Bráška šel z domu jako první , pak největší sestřička.Když k nám domů přišla jedna paní se svou rodinkou si vybrat jednu z nás , dali přednost mě.Neznala jsem je a tak jsem se moc neukazovala a radši jsem stála kousek opodál.Moje ségra byla pravý opak, tak jsem se těšila že zůstanu u své maminky .... ale jaké bylo mé překvapení , když jsem nakonec šla já......

První den jsem se rozkoukávala - nebyla jsem úplně sama,  nová panička má přece Julinku a Flípka.Julča ta je na mě  moc hodná. Zpočátku si mě přišla jenom očichat a nechala mě ... vůbec si mě nevšímala.Filípek, ten syčel a  prskal, jako na každého zvířecího vetřelce- Za pár dní mi ukázal , že když ho nechám na pokoji , tak mi nic neudělá.Stačilo mi pár dní abych ukázala paničce že nejsem ta ,, šedá myška ,,co sedí někde v koutě. Jsem prý strašný rošťák :-) neposedím chvilku, všechno mě zajímá. Taky miluju hry s Julčou- už jsem říkala že je moc hodná a tak se na ní učím bojové hry... panička to nerada vidí a proto se to snažím dělat potajmu, ale vždy se zapomenu  - je to moc zábavné Julču kousat všude kde mě napadne- pověsit je jí na chlupy- dobře se za ně drží, proto že je má až skoro na zem :-) ona pak se mnou ,, jezdí,, a snaží se mě setřepat.... má štěstí,  proto že já ještě neumím vyskočit na sedačku a tak se mě jedině zbaví... Z Filípka mám dostatečný respekt, už jsem dostala - mírně mě profackovala- a tak za Filípkem už moc neběhám :-) ale  občas ho  ještě pozlobím , aby se nenudil... ale  už jsem chytřejší a proto se k němu točím zády :-)

S jídlem nemám žádný problém, granulky sním hezky, ale když mi panička dá masíčko tak to se chovám jako trhač a nikoho k misce nepustím... klidně by mě mohli zapsat mezi ,, bojová plenena,, :-)

...taky od paničky dostanu moooc dobrý pamlsek , ale to jenom když se jdu vyčůrat na plínku.Udělám tam loužičku a panička mě pokaždé odmění -  myslela jsem si, že dostávám odměnu  za loužičky kdykoli si vzpomenu, ale to jsem se přepočítala...  odměna nepřicházela... spíše jenom nějaké to FUJ !!!  tak se snažím , pokud se  nezapomenu dělat loužičky na plínku.To mě pak panička moooc pochválí.

Venku ještě nechodím, nemám za sebou ještě očkování, ale panička mě vzala aspoň na ruce, když venčila Julču a moc se mi tam nelíbilo...  foukal trošku vítr a načechrával mi srst.. a byla mi zima , tak jsme šly rychle domů.

... mám na hraní spoustu hraček... nejraději mám ty co tak hezky pískají... to je vemu hezky do tlamičky a .... no prostě dělám hezky ,,rachot ,, moc se mi líbí jak třískám s pískacím míčkem do stran a on píská :-))

... a pěkně jsem přelstila paničku.. říkala že než se naučím 100% na plínku, že předělí obývák od kuchyně... aby mláčky nebyly všude- ale má smůlu... podlezu a prolezu všude...  jsem to ale holka šikovná :-) tak že můžu stejně všude :-)

Obrazek

 a tady je názorná ukázka toho , jak strašně ráda  koušu a to vše , co se namane :-)

........  už mám 6 měsíců.Panička mi pořád říká, že prý jsem moc malý prcek.Pořád jím a nerostu.Mám 1,50 kg.Sním vše co mi panička dá.Tak snad rodinku potěším a ještě se ,,vytáhnu,,  :-)

S Julčou jsem nerozlučná dvojka a pěkně řádíme.Miluju, když ji naháním na zahradě a taky když se Filípek odváží vyjít ven tak toho pěkně pozlobíme...

Obrazek

..... stalo se u nás mnoho nových věcí... třeba to, že Julča porodila štěňátka... nemohla jsem jí u toho pomáhat- panička mi pelíšek přestěhovala na chodbu  i s Filípkem a tak jsem pořádně netušila co se to tam vůbec u Julči děje. Ale jednoho dne panička rozhodla, že už můžem  a tak jsem šla omrknout co tak důkladně předemnou ukrývali. Jula mě ale moc nevěřila a tak mě ,, jako naoko zastrašovala,, ať se bojím , a nic si nedovolím.. pokud by mě něco nekalého napadlo :-))  Teď už ale mimíska mají 4 týdny a já je kontroluj, jestli jsou v pořádku ... no a hlavně proto , abych zjistila , jestli se s nima už dají dělat lumpárny :-)))

ObrazekObrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář